O firmie

Zapraszam do zapoznania się z moimi przynętami. Wszystkie przynęty są ręcznie malowane w ekspresyjnych, opalizujących i fluorescencyjnych kolorach, jak i możliwie najbardziej naśladujących naturalne barwach, kształtach i odcieniach danego gatunku ryby. Dosłownie każda z nich jest unikatowa i w odpowiednich warunkach każda z nich może łowić ryby.

Ponieważ każda sztuka jest odlewana i malowana przeze mnie ręcznie, zgodnie z oczekiwaniami mogą występować drobne różnice w malowaniu wynikające z ręcznego procesu, więc nie można mieć dwóch dokładnie takich samych przynęt. Gotowy wobler jest osobno weryfikowany i ustawiany w rzece Warcie, więc po uzbrojeniu przynęty są gotowe do łowienia.

Przynęty wykonane są głównie z żywicy poliuretanowej. Wynikało to z chęci wykonania modeli zapewniających przede wszystkim możliwie jak najlepsze odwzorowanie kształtu gatunków występujących w naszych wodach bez stosowania technologii komputerowej i programów graficznych.

W produkcji wykorzystywane są tylko materiały wysokiej jakości, zadowolenie Klientów i ilość jak i różnorodność złowionych przez nich zdobyczy to powód, dla którego każdy wędkarz powinien mieć te przynęty w swoim pudełku.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl